-22%fata de PRP

Protectie pentru pat Bed Plus, 180×80 cm, 20 bucati, Tena

P.R.P.: Prețul inițial a fost: 95,38 lei.Prețul curent este: 74,10 lei.

SKU: 90819-Protectie pentru pat Bed Plus, 180x80 cm, 20 bucati, Tena Etichete: , , , ,

Descriere

Protectie pentru pat Bed Plus, 180×80 cm, 20 bucati, Tena la doar 74.1 lei!

Brand:
TENA

Categorie: Produse Incontinenta Urinara > Produse Incontinenta Urinara > Aleze > Dispozitive Medicale > Dispozitive Medicale > Consumabile Medicale > Dispozitive Medicale > Consumabile Medicale > Ingrijire persoane imobilizate
Subcategorie:

Protectie pentru pat Bed Plus, 180x80 cm, 20 bucati, Tena

Gasiti Protectie pentru pat Bed Plus, 180×80 cm, 20 bucati, Tena, Produse Incontinenta Urinara > Produse Incontinenta Urinara > Aleze > Dispozitive Medicale > Dispozitive Medicale > Consumabile Medicale > Dispozitive Medicale > Consumabile Medicale > Ingrijire persoane imobilizate, la cele mai bune preturi doar pe mBank.ro!